Adwokat Bydgoszcz Kancelaria Nasz Prawnik | Zespół kancelarii Nasz Prawnik
Adwokat Bydgoszcz - Nasz zespół prawników w Bydgoszczy, pomoc prawna w sprawach o rozwód, podział majątku, spadek, odszkodowanie, nieruchomości, prawnik od wspólnot mieszkaniowych
adwokat Bydgoszcz, nasz prawnik Bydgoszcz, adwokaci Bydgoszcz, prawnik Bydgoszcz, adwokat w Bydgoszczy, Bydgoszcz adwokat, kancelaria Bydgoszcz, pomoc prawna Bydgoszcz
15338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15338,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Nasz zespół

SEBASTIAN KAMIŃSKI

Adwokat Sebastian Kamiński posiada ponad 25-letnie doświadczenie w sprawach zarządzania nieruchomościami oraz problematyki wspólnot mieszkaniowych. Od 1995 r. doradza i uczestniczy w zarządzaniu nieruchomościami prywatnymi.
W latach 1998-1999 uczestniczył w procesie przekształcania spółki ZRUG Toruń S.A.
Założyciel Kancelarii Adwokackiej Nasz Prawnik, twórca marki Nasz Prawnik (zarządza zespołem).
Uczestniczył w utworzeniu Izby Gospodarczej Właścicieli Punktów Aptecznych i Aptek (2010).
Doprowadził do zasadniczej zmiany orzecznictwa w sprawach spadkowych dot. zachowku (Sąd Najwyższy III CZP 53/13).
Doradza przy transakcjach mających za przedmiot obrót nieruchomościami, w tym mieszkalnymi i rolnymi. Bierze udział w negocjowaniu umów handlowych, w szczególności umów najmu komercyjnego i dzierżawy.
Doradza wspólnotom mieszkaniowym, w szczególności w zakresie podejmowania oraz zaskarżania uchwał właścicieli lokali.
Obrońca w procesach karnych. Pełnomocnik w sprawach o rozwód, podział majątku, spadkowych, dotyczących nieruchomości oraz w postępowaniach egzekucyjnych.
Specjalizuje się także w branży e-commerce. Aktywnie działa w dziedzinie digital marketingu rynku usług prawnych i wspiera innych prawników w informowaniu o ich usługach prawnych (https://www.mecenasi.pl/).
Ma także znaczący wkład w świadczenie pomocy pro bono oraz podnoszenie świadomości prawnej obywateli poprzez utworzenie (2003) alternatywnego do utworzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości systemu nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich, platformy udzielającej bezpłatnych porad prawnych.

MARCIN SEROCKI

Adwokat – partner współpracujący

Marcin Serocki posiada kilkuletnie doświadczenie procesowe, współpracuje z wieloma kancelariami prawnymi z terenu całego kraju. Aktualnie w swojej praktyce zawodowej koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, karnego i gospodarczego. Specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych, w ramach których skutecznie reprezentuje osoby poszkodowane przed zakładami ubezpieczeń na etapie postępowania likwidacyjnego oraz przed sądami.
Świadczy również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów z prężnie rozwijającej się branży fotowoltaicznej, poczynając od czynności przed sądem rejestrowym, poprzez opiniowanie umów, reprezentację w negocjacjach z kontrahentami, zastępstwo w postępowaniach sądowych, administracyjnych, przed Urzędem Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej, kończąc na windykacji należności.
Zapewnia wsparcie prawne w procesie formowania i funkcjonowania stowarzyszeń.
Brał udział w tworzeniu a obecnie nadzoruje pod kątem prawnym pracę stowarzyszenia Grupa Towarowo-Usługowa w Świeciu, które zrzesza przedsiębiorców z powiatu świeckiego w celu zacieśniania ich współpracy i obrony wspólnych interesów.